Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu Esenyurt

Yüksek gerilim işletme sorumluluğu Esenyurt ilçesi ve diğer tüm ilçeler için her yıl yenilenen bir hizmettir. Trafo sorumluluğunu üstlenen mühendisler, imzaladıkları sözleşme gereği önemli sorumlulukların altına girmektedirler. Bugün ki yazımızda, bünyesinde elektrik kuvvetli akım tesisleri dağıtım merkezi ( trafo ) bulunduran işletmelerin yasal olarak yerine getirmesi zaruri yükümlülüklerden bahsetmeye çalıştık.

yuksek-gerilim-isletme-sorumlulugu-esenyurt

YG işletme sorumluluğu bir diğer adıyla trafo işletme sorumluluğu elektrik mühendisleri odasının yayımladığı Elektrik Kuvvetli Akım Tesisleri Yönetmeliği içerisinde açıkça düzenlenmiş olan bir konudur. Bu konunun en çok ilgilenilen başlıkları işletme sorumluluğu zorunlu mudur sorusudur. Bu soru bahsettiğimiz şekilde elektrik kuvvetli akım tesisleri yönetmeliği içerisinde açıklanmıştır. İlgili konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye yüksek gerilim işletme sorumluluğu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yetkili elektrik mühendisleri ile bu hizmeti yerine getirebilmek için gerekli fark derslerini almış elektrik-elektronik mühendisleri trafo mahallerinde gerekli güvenlik önlemlerini almak, aldırmak ve  takip etmekten sorumludur. Elektrik mühendisi ve trafo işletme sahibinin arasındaki yükümlülükleri yüksek gerilim işletme sorumluluğu hizmet sözleşmesi karşılıklı olarak güvenceye alır. Bu sebeple sözleşme bitiş tarihleri olan her  yılın son günü yani 31 aralık günü sözleşmelerin süresi sona erer ve yenilenmesi gerekir.

Sizler için hazırladığımı avantajlı kampanyalar sayesinde işletmeleriniz de ihtiyaç duyduğunuz Elektrik müşavirlik hizmetleri trafo işletme sorumluluğu  ile elektriksel periyodik ölçüm ve kontrollerinizi tek elden yürütülmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede işlemleri takip etmeniz kolaylaşacak ve daha da önemlisi tüm hizmetlere daha düşük ücret ödeme avantajını yakalayacaksınız. VEKTORX olarak işletmelerinizin tüm elektrik ve mühendislik ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri takip edebilirsiniz. Ayrıca yazımız facebook üzerinden paylaşmanız için facebook  sayfamızın linkini paylaşıyoruz. Yüksek gerilim işletme sorumluluğu  hakkında merak ettikleriniz için lütfen bizler ile iletişime geçiniz. Ayrıca trafo işletme sorumluluğu yanında periyodik ölçüm ve kontrol metodları ile ilgili soru ve talepleriniz içinde bizlere ulaşabilirsiniz. 2020 yılına ait trafo işletme sorumluluğu ücretleri için sayfamız güncellenmektedir.

Sayfamız hazırlandığında yeni fiyatlarımızı ve avantajlı kampanyalarımızı sizler ile paylaşmış olacağız. Günce kampanyalarımızı ve diğer hizmetlerimizi sitemizden takip edebilir ve bizlerden teklif almak için teklif formalarımızı doldurabilirsiniz.