TOPRAKLAMA ÖLÇÜMÜ ÜCRETİ

 

Topraklama ölçümü ücreti belirlenirken kullanılan oda en az ücret tarifesi kapsamında tüm ölçümlerin en az ücret tarifeleri belirtilir ve topraklama ölçümü bedeli de bu tarife kapsamında açıklanır.

topraklama-olcumu-bedeli

 

Yapılması gerekli olan elektriksel periyodik kontrollerin hizmet bedelleri belirlenirken aşağıda belirtilen hususlar direkt olarak etki etmektedir.

Yapılması gereken topraklama direnci ölçüm kapsamları ile ilgili olarak hazırlanan topraklama ölçümü fiyat teklifleri aynı zamanda ulaşım ve iaşe bedellerini de içermektedir.

2019 yılına ait referans olarak kullanılan topraklama ölçüm fiyatları elektrik mühendisleri odası tarafından en az ücret tarifleri kitabı olarak yayınlanmıştır.

İlgili bağlantılar ile 2017 yılı en az ücret tarifesi ile birlikte 2018 yılı emo en az ücret tarifesi bununla birlikte emo topraklama ücreti 2019 yıllarına ait ilgili topraklama ölçümü fiyatı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Emo Topraklama Ölçüm Bedeli 2019

Emo 2017 yılı topraklama ölçümü bedeli ile emo 2018 yılı topraklama ölçümü ücret tarifesi aynıdır. Bunun sebebi oda yönetimi 2018 yılı için herhangi bir ücret artışına gitmemiştir.

VEKTORX olarak 2019 yılı için geçerli olan topraklama ölçümü ücreti aşağıda ifade edildiği gibidir.

Konunun farklı noktaları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilir veya topraklama ölçümü sonrası hazırlanan topraklama raporu sayfamıza bakabilirsiniz.

topraklama-olcumu-fiyati

Topraklama Ölçümü Raporu Fiyatı

2000 TL + KDV dir.